1 Min Next To Lrt Cheras 68 With Shared Area Kuala Lumpur

( ex. 68 Homestay @ Seri Puteri Next To Cheras Lrt )
Kuala Lumpur
Homestay 1 Min Next To Lrt Cheras 68 With Shared Area Kuala Lumpur
8.2 Sangat bagus
7 ulasan

1 Min Next To Lrt Cheras 68 With Shared Area Kuala Lumpur

Jalan Ikan Emas Kondominium Seri Puteri, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Pangsapuri 1 Min Next To Lrt Cheras 68 With Shared Area Kuala Lumpur terletak hampir 3.2 km dari Tokong Thean Hou.
Penginapan terletak dalam jarak 10 minit pemanduan dari Taman Tasik Perdana. Pusat bandar Kuala Lumpur terletak lebih kurang 5 km jauhnya. Yati Ayam Percik dan Chong Yen Fish Head Restaurant boleh didapati dalam jarak 600 meter dari pangsapuri 1 Min Next To Lrt Cheras 68 With Shared Area.
Stesen kereta api Cheras terletak hanya 5 minit berjalan kaki dari 1 Min Next To Lrt Cheras 68 With Shared Area.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Istana Negara Malaysia Palace - 3.2 km
  • Merdeka Stadium - 3.4 km
  • Stadium Negara - 3.5 km
  • Buddhist Maha Vihara - 3.6 km
  • Sungei Wang Plaza - 3.7 km
  • Puduraya Bus Terminal - 4.1 km
  • Central Market aka Pasar Seni - 4.3 km
  • Sultan Abdul Samad Building - 4.7 km
  • Merdeka Square - 4.8 km
  • KLCC Park - 4.9 km
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 32 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 4 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Makan

  • Cerek elektrik
  • Alat memasak/Dapur

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Meja makan
  • Kelengkapan peribadi percuma
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: sehingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur